Jdi na obsah Jdi na menu

Získání lásky

9. 5. 2018

Získali jste všechno v životě, nebo téměř všechno, co jste si přáli. Ale ještě vám chybí jedna základní věc, aby vaše štěstí bylo úplné Tou jasnou a prosluněnou cestou, která je od nynějška vaší, jistě nechcete jít sami. Vaše radost není úplná bez drahé bytosti. Chcete zažít velkou lásku? Stačí o to požádat.

 

Nezapomeňte na víru, která hory přenáší a dělá zázraky ve vašem životě. Podpíráni vírou, využijete nejrůznějších prostředků, které vás doslova vrhnou k vašemu nynějšímu cíli, k lásce. 


Milovaná bytost podle vašich představ 


Jak jste pochopili, budu hovořit o duchovním obraze, který si vytvoříte, abyste získali lásku toho nebo té, po němž nebo po níž toužíte. Výsledek bude odpovídat tomu, jak bude fungovat síla vašeho přání, jak přesný bude obraz vámi vytvořený a jak budete vytrvalí. Bude také záležet na ovlivnitelnosti sváděně osoby. Abyste dosáhli rychleji svého cíle, tedy dobytí milované osoby, získejte její fotografii. Budete ji pak snadněji a přesněji režírovat. Jakmile budete mít pocit, že se její rysy rozplývají, podívejte se na fotografii a pak pokračujte v duševní tvořivosti. Nezapomeňte si odpočinout po každém vyslání obrazu. Musíte skutečně získat nový náboj, aby vaše duševní síla byla neporušená a mohli jste úspěšně pokračovat ve svém tvořivém díle.

 

Kdo říká láska, říká dorozumívání. Během vaší duševní činnosti vytváříte mezi sebou a tím, kterého si vyvolilo vaše srdce, magnetickou vazbu pevnou jak z ocele. Odměnou za to vám bude úspěch. Tuto magnetickou vazbu lze ještě posílit následujícím cvičením.

Obstarejte si nějaký předmět, který patří milované osobě.

Držte ho co nejtěsněji ve svých dlaních.

Ucítíte příjemné teplo stoupající do vašich končetin a do předmětu, což vám umožní komunikovat ještě intenzivněji s osobou, po níž toužíte.

Až budete dostatečně soustředěni, představte si první schůzku s mužem nebo ženou vašeho srdce. Musíte si tu scénu představit co nejrealističtěji. Musíte jít tak daleko, že si představíte, co si obléknete, jakým dopravním prostředkem na schůzku pojedete, jaká první slova řeknete a jak setkání skončí. Uvidíte, jak musíte ve skutečnosti vypadat, aby to bylo ve váš prospěch, a to fyzicky i morálně. Přitom musíte neustále dávat pozor, abyste zůstali přirození. 


Barva lásky 


Jak již víte, aby se vám podařilo získat milovanou bytost, musíte být rozhodni a chtít za tím účelem soustředit a dokonale ovládnout všechny duševní i fyzické síly. A proč byste pro to nevyužili také barvy? Až přijde chvíle, kdy se začnete oddávat vaší duševní imaginaci, přivolejte si barevný proud zlatě žluti.

Zlatá žluť má největší chvění a tomu, kdo ji použije, umožní dosáhnout úspěchu v čemkoli. Představte si ji co nejlépe, až budete mít pocit, že vás obklopuje, a začněte si pak promítat vaše obraty. Tento způsob urychlí ještě více vaše úspěchy v oblasti lásky.

Barvy můžete nechat působit také ve vašem každodenním životě a přizpůsobovat je svému kouzlu. Bílá vás může udělat velmi atraktivními a přinést vám mnoho milostných úspěchů. Černá může být nesmírně dráždivá, zejména když je kontras-tem k vaší bělostně pleti.

Tmavá zarostlá hrud' vám,  může přinést četná vítězství pro muže.

Červená podporuje milostnou vášeň. Zvyšuje sexuální schopnosti a pozitivně se projevuje jako prostředek proti impotenci nebo frigiditě. To už ostatně víte. Uklidňující zeleň umožňuje znovu nabrat síly po milování. Slečno nebo paní, když si obléknete modrou, upoutáte muže ještě rychleji. Je to magická barva.