Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

Výklad karet online zdarma 15.9.2018

Moji milí, mám dnes v sobotu 15.9.2018 od 8:00 - 13:00 hod pro vás připraven výklad karet zdarma. Jestliže máte něco na srdci a chcete se zeptat na jeden stručný dotaz, neváhejte se na mě obrátit.

Výklad karet zdarma jsem sice omezila na 1 x do měsíce, ale jsem tu stále plně pro vás.

Moji milí, mám dnes v sobotu 15.9.2018 od 8:00 - 13:00 hod pro vás připraven výklad karet zdarma. Jestliže máte něco na srdci a chcete se zeptat na jeden stručný dotaz, neváhejte se na mě obrátit.

 

Výklad karet zdarma jsem sice omezila na 1 x do měsíce, ale jsem tu stále plně pro vás. K omezení těchto výkladů zdarma došlo určitým vývojem, který mě potkal i v minulosti na mém původním webu www.magical.nolimit.cz 

 

Mnoho mých dlouhodobých klientů si mé práce váží a uvědomují si, že za touto prací je výdej energie a času, ale pak je mnoho zájemců, kteří mi každý den píší o výklad zdarma na email. Původně jsem chtěla napsat s prosbou, ale i ta mnohdy chybí. A to opravdu nejde. I telefon na webu není, protože mi lidé volali ve dne v noci a nerespektovali můj formulář a domluvení času výkladu karet.

 

Výklad karet na jeden dotaz je za 100,- a je to cena rozumná, je vhodný pro zodpovězení vašeho problému či situace v konkrétní oblasti.

Já si své práce chci i nadále vážit a do každého výkladu vkládat jen to nejlepší a proto přes email ode mě výklady zdarma nečekejte.

Nezapomeňte uvést své křestní jméno a datum narození.

 

Vaše Gormal

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Viera - Zdravie

Dobrý deň prajem, pani Gormal.
Uvažujem nad operáciou očí, viem že rozhodnutie je len na mne, chcem len vedieť či mi prinesie operácia zlepšenie a spokojnosť do budúcna.
Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
Viera 4.9.1961

Gormal - Re: Zdravie

Dobrý večer paní Věro, zlepšení tam jakési je, ale také zásah negativ. Nevím, jaké komplikace tato operace s sebou nese, ale něco vám pak nebude příjemné.

Lída - kontakt

Dobrý den, paní Gormal.
Ráda bych se zeptala, zda se mi ještě v průběhu září ozve můj bývalý přítel. Jakub 17.5.1991. Já Lída 10.1.1989.
Mockrát děkuji.

Gormal - Re: kontakt

Lído, spíše ne nebo bude výsledek kontaktu jiný než byste chtěla. G.

Martina - Peníze

Milá Gormal,chci poděkovat za předešlé výklady,s ex jste měla pravdu a s prací vlastně také.A ted k otázce kterou nevím jak přesně formulovat,žádám si o invalidní důchod dlouhodobě marodím a ráda bych vědela jestli mi bude přiznán a jestli to nějak finančně ustojím protože živitel rodiny sem já a mám syna a práci kam bych se mohla vrátit nemám již..Děkuji za odpověd Martina 23.8.1975

Gormal - Re: Peníze

Dobrý den Marti, jestli se něco výrazně nezasekne, tak ho získáte. Bude to pro vás sice výraznější změna, ale ustojíte to ve financích s menšími výkyvy.

Adriana - Praca

Mila Gormal.Chcem sa opytat co sa mi ukazuje v oblasti prace.Ci tam budem spokojna,ci si tam zvyknem.Bude to dlhodoba praca?.
Dakujem Adriana 7.6.1974

Gormal - Re: Praca

Ado, zvyknete si rychleji než myslíte, i když tam bude jiný režim. Dlouhodobější bude, ale ne na více než 5 let. Půjde od vás touha po změně.

Martina - Práce

Dobrý den, prosím o odpověď na otázku, zda si do konce roku najdu práci. Snažím se, ale nepozvou mě nebo mě nevyberou. Chtěla bych práci v administrativě, ale je u nás i málo práce celkově. Moje datum narození je 28.11.1990. Děkuji za odpověď.

Gormal - Re: Práce

Marti, najdete a to velmi brzy (do pár týdnů). G.

Jana - Prace

Dobrý den paní Gormal-můj dotaz se týká práce, zda v té současné se mi podaří setrvat až do důchodu, do kterého mi zbývají necelé tři roky a zda nenastanou nějaké větší problémy. Datum narození. 5.11.60. Moc děkuji za Váš čas.

Gormal - Re: Prace

Paní Jano, nějaké těžkosti se tu k této práci ukazují, ale měly by odeznít. S tím setrváním v této práci do důchodu se ukazuje, že to bude záležet na vás. G.

Helena - Láska

Dobrý den paní Gormal, prosím vrátíme se k sobě s přítelem? Jsme 5 týdnů od sebe a moc mi chybí. Já jsem 14.3.1983 a Pavel 22.4.1985. Moc děkuji za odpověd.

Gormal - Re: Láska

Dobrý večer Helčo, zdá se, že ano, ale za delší čas než byste vůbec věřila. Teď, ani do několika měsíců to nebude. G.

Fotoalbum

Facebook

tawk


Kontakt

Výklad karet od Gormal

Lucie Gormal
https://www.facebook.com/09gormal/

gormal.gormal@seznam.cz

kartymluvi@gmail.com