Jdi na obsah Jdi na menu

Výklad karet na problém

6. 12. 2019

9-cards-autumn-tarot-1024x683.jpgŘešíte dlouhodoběji nějaký problém, nevíte kudy kam a máte pocit, že není vhodné východisko???
Vyberte si svou kartu, která vám napomůže ukázat příčinu, směr či možné řešení pro váš problém.

 

 

 

 

Karta č. 1 - Dáma

 

1-dama.jpgJestliže jste si vybrali tuto kartu, tak vaše problémy, které se vám vracejí se mohou opírat o zkušenosti s vaší matkou, ale i jinou ženskou osobou, která na vás měla vliv. Není nic špatného na tom, že jste se řídila svou intuicí, ženstvím a použila ženské "triky" k dosažení nějakých cílů, ale občas se nám i naše zbraně vymknou z rukou.

Teď je důležité se zaměřit na vyřešení vašich problémů, které vás ovládají. Nebojte si více věřit sama sobě a neztraťte svou vlastní identitu. Pamatujte, kam jdete a co byste si přála. Neberte se však tak vážně a vnímejte i své okolí. Nezůstávejte v koutě a spolehněte se na své ženské instinkty.

Jste-li muž, důvěřujte své partnerce a také se postavte méně pragmaticky k řešení problémů. 

 

Karta č. 2 - Ptáci

 

2-ptaci.jpgDo vašich nynějších problémů vás mohla zavést vaše nervozita, podráždění a malá flexibilita, kdy jste pod tlakem mohli udělat něco unáhleného, napsat něco špatného a vyslat negace do okolí. I když jste to nemuseli myslet vážně a šlo jen o zkrat, nyní byste měli napravit své vstupy k okolí, srovnat si myšlenky a brát to jako přechodné období.

K vyřešení vašeho problému vám pomůže nalezení klidu, tak abyste získali potřebnou energii. Také byste však měli zvážit, zda jste na správné cestě a zda právě to vás neznervózňuje. Oprostěte se od myšlenkových stereotypů a dívejte se na svět z ptačí perspektivy. Nebojte se změn.

 

Karta č. 3 - Liška

 

3-liska.jpgDůvodem vašich problémů, se kterými zápasíte, je buď to, že jste se snažili být vychytralí, mazaní a použili nějaké lsti, která se proti vám mohla obrátit. Jestliže tomu tak není, tak jste se stali vy obětí intrik a manipulace.

Váš problém vám pomůže odstranit vaše opatrnost, obezřetnost a schopnost předvídat následky. Důvěřujte hlavně sami sobě a všímejte si maličkostí a signálů z vašeho okolí.

Dejte si také pozor na to, co říkáte a co děláte. Zda si neodporujete svými činy.

 

 

Karta č. 4 - Čáp

 

4-cap.jpgV případě, že jste si táhli tuto kartu, tak původ vašich problémů je ve změně samotné. Buď se změnily okolnosti kolem vás a způsobily vám problém nebo jste se sami vnitřně změnili nebo provedli změnu ve svém životě a toto je teď daň za vaši proměnu.

Celkově by vám mělo ve vašich problémech, když se změně poddáte. Podívejte se dobře, zda nejste ve slepé uličce a nebojte se změnit směr cesty. Buďte však opatrní a přijměte svou situaci s rozvahou.

Pamatujte, že každá změna s sebou nese neklid a snažte se ze situace vytěžit, co se dá.

 

Karta č. 5 - Věž 

 

5-vez.jpgDo vašich problémů se mohl odrazit váš přístup, kdy jste se do všeho pustili na vlastní pěst, šli jste příliš zaujatě pouze za jedním cílem a nebo jste se uzavřeli před okolím. 

Ve vašem problému se budete i nadále muset spolehnout na sebe, ale měli byste se více otevřít okolí a zmobilizovat svou pevnou vůli.

Buďte činorodí a postavte se ke všemu čelem. Oddalováním nebo popíráním situace se jen vše ještě více zkomplikuje.

 

 

Karta č. 6 - Kniha

 

6-kniha.jpgDůvodem vašich problémů mohou být informace, které jste se dozvěděli příliš pozdě nebo jsou teprve k vám na cestě. To, že nemáte všechny podstatné informace a chybí vám k vyřešení všeho, co se kolem vás děje. Ještě nemusel však nastat pravý čas, abyste je odhalili. Někdo vám může i informace zadržovat a zkreslovat váš úhel pohledu. Je také možné, že skryté informace nemáte vědět a jste před nimi uchráněni. Buď vše vypluje ve správný čas nebo se je nedozvíte nikdy.

Nebuďte příliš netrpělivý k vyřešení vaší situace. Cesta se vám postupně ukáže sama. Jestliže vy sami víte něco tajného, ponechte si to prozatím pro sebe. Pokuste se také prostudovat důležité listiny, dokumenty, jestli s vaším problémem souvisí a chovejte se prozíravě a moudře.

 Karta č. 7 - Ryby

 

7-ryby.jpgV případě této karty by se vaše problémy mohly dotknout finanční stránky, ale také jste se mohli ztratit sami v sobě, propadnout závislosti - na pití, na člověku, na drogách. 

Co se týče financí, tak když dokážete chytit příležitost, mělo by se vše postupně zlepšit.

Co se týče vašeho rozpoložení, bude dobré si uvědomit, kdo jste, kam jdete a kým budete. Buďte nablízku lidem, kteří s vámi mají něco společného a pomohou vám nalézt vaše odpovědi. Nalouchejte svému podvědomí a neutíkejte před problémy.

V případě závislostí je také na místě si uvědomit, zda to pouto k něčemu, k někomu, není způsobeno vaší nejistotou a potřebou se o něco či někoho opírat.

Karta č. 8 - Myši

 

8-mysi.jpgPříčinou vašich problémů může být, že se někdo chce přiživit na vás úkor. Mohli jste i sami podlehnout chvilkové nestřídmosti a nyní za to sklizíte starosti ve spojení se ztrátou. Původem vašich problémů může být však i stres, nedostatek času a strach ze ztrát - majetku, blízkých osob. Mohli jste víc brát než dávat a to vám přineslo ztrátu.

Měli byste být trpěliví, nalezení vychodiska se najde. To pak budete muset jednat velmi rychle, ale s jistou dávkou opatrnosti a snažte se také plynout s proudem. Nedělejte nic násilím.

Měli byste si srovnat myšlenky a zamyslet se na tím, proč se tolik bojíte ztrát (v případě, že vám opravdu nehrozí) a zamyslete se, zda vám lidé mohu důvěřovat.

 

Karta č. 9 - Strom

 

9-strom.jpgMožná jste zapomněli na svůj osobní růst a vývoj. Možná jste se v životě zasekli v jednom bodě a nedokážete se pohnout z místa. Nezapomněli jste na své životní sny a cíle? Nenechali jste váš vztah spadnout do totální šedi?

Někteří rosteme rychlým tempem, získáváme tituly, dobrá místa a stále se za něčím ženeme.

Protipolém je však nehybnost, ustrnutí v jednom bodě bez ucelených představ o svých cílech, o svém vlastním směřování.

Vztah je jako strom, kdy se nelze starat pouze o květy, plody (děti, společný majetek apod), ale je zapotřebí pečovat o celý strom, aby i nadále nesl šťavnaté plody a nestal se souškou s hlubokými kořeny.

U vašeho problému byste se měli hlavně zamyslet nad vašimi cíli a postupovat pomalu. Zkuste si odpočinout a zregenerovat se. V případě stagnace vztahu, se pokuste postupně vztahu dodat vzpruhu.

Běžte si za svými cíli. Pomalu, ale vytrvale.