Jdi na obsah Jdi na menu

Věštírna zdarma aneb klikačky bez kačky

26. 3. 2018

V dnešní uspěchané době se dají na internetu hrát hry, "žít", ale i online si klikat na karty. O co víc, když mi někteří klienti odhalí, že se radami z klikacích výkladů karet řídili. Říkám si, že to snad ani není možné, že karty (obrázky) vyvinuté v programu PHP vývojářem, které jsou postavené na základech kombinatoriky, mohou strhnout k tomu, že tomu někdo propadne a ještě víc, se těmi radami řídí. Tak jsem to dnes zkusila a ejhle.

Vůbec bych tu neměla sedět a psát vám mé myšlenky a odpolední výklad taky nechám asi na jindy. Měla bych dnes relaxovat, měla bych se řídit tou vysněnou kartou dne a možná půjdu obejmout nějaký ten strom. No, nepůjdu.

I když sama provádím výklady online po emailu a chatu, což by také někdo mohl shodit ze stolu, vím, že energie mnou do výkladů daná není automatizovaná a je nanejvýš v mém zájmu zodpovědně vyložit a člověku na druhé straně pomoci, když výklad je pro něho trochu hůře stravitelný. Což se může stát. Protože mi tu nejsme, abychom nějak ten život odžili, ale abychom důstojně žili. Jsou kolem nás občas lidé, kteří rádi budou žít z nás a všichni víme, že život je boj. A to nemyslím jen jako frázi.

Všichni jsme si zažili zklamání, pláč, bolest a pomalu jako na houpačce jsme během roku byli s úsměvem na tváři plní radosti někde úplně jinde. K tomu, aby k této proměně došlo mnohdy rychleji, je jako podpora dobrý výklad z karet. Ale reálný.

Stavím se k lidem a k výkladu karet s respektem, vážím si každého výkladu, ale i zpětné vazby, kterou mi moji klienti po čase dávají a tyto aplikace s kartymi pouze snižují vážnost a postavení v podvědomí věřejnosti k divinačním technikám, potažmo k výkladu karet.
Pro pobavení je věštírna zdarma s klikacími kartami vhodná, ale radím všem, aby výsledky těchto aplikací nebrali vážně.

Je to tak, jako by Vás dlouhodobě nějaká záležitost zdravotně trápila a vy by jste si na webu vyklikali správnou diagnózu.