Jdi na obsah Jdi na menu

Týdenní výklad karet od 1.2-7.2.2021

30. 1. 2021

tyden.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KARTA Č. 1

Ten, kdo si zvolil kartu číslo jedna, Dítě, tedy kartu pozitivní, má před sebou týden nových nadějí, nových začátků a nových možností.

Značí, řekněme jakousi otevřenost, takže buďme k sobě otevření a nic si nenalhávejme, stejně tak buďme otevření k druhým. No a taky, buďme otevřeni novým věcem. Máme před sebou totiž týden, který přinese něco nového. Na pomoc si můžeme vzít upřímnost, otevřenost, důvěru, nevinnost, čistotu, trošičku i bezstarostnost. Pozor na nerozvážnosti a naivitu, ať si tím zbytečně neškodíme.

Nové začátky a nebo usmíření vás může potkat v oblasti vztahů, kde vaše láska může dojít do fáze bezstarostnosti. Ve financích se nechovejte neuváženě. Možná vás také překvapí zpráva o menším nárůstu financí.

I v práci můžete být postaveni před nějaké novinky, nové činnosti, ale nemělo by vás to stresovat.

 

KARTA Č. 2

Ve většině případů je tato karta negativní, která znamená špatnou komunikaci,zejména ve vztazích. Připravit se, ale můžeme na hádky, spory, neshody ve všech životních sférách. Taky nás může poctít nevítaná návštěva. Metla se může taky dotýkat právních záležitostí.

Ve vztahu u vás může být tak trochu dusno a měli byste si dát pozor před unáhlenými kroky a hlavně slovy. I v práci to nebude ideál a nebude dobrá atmosféra na pracovišti.

Když budete dobře předvídat a zvládnete využít dobře komunikační schopnosti, tak mnohé můžete zachránit, odvrátit, ale je potřeba celkově pročistit vzduch, udělat si pořádek.

 

KARTA Č. 3

Ryby pro vás slibují úspěch, přísun peněz, výhru, materiální hodnoty a statky, hojnost, bohatství a zaslouženou odměnu. Tady bych byla fakt opatrná v nějakém tom očekávání, protože pokud jsme si něco takového opravdu nezasloužili, pak se nedržme planých nadějí, že se naše finanční situace jako zázrakem změní. Každopádně nějaký ten los zkusit můžete :-)
 Ryby jsou taky o duševním životě, poukazují na náš duševní život, na to, jestli se máme někam posunout dál, abychom se zamysleli, jestli nejsme příliš dlouho zaseknuti na jednom místě, se starými názory.. Možná se toho příliš dlouho držíme, možná až zuby nehty a nechceme, bojíme se opustit zajeté koleje, které nám sice skýtají nějakou tu jistotu, ovšem uspokojení se už někam vytratilo, naopak někde uvnitř dávno cítíme, že to není ono. I váš vztah může být u vás v příštím týdnu jako na houpačce a můžou i silněji vystupovat nestálé emoce.
Ryby také poukazují na nadbytek ve smyslu závislostí, takže pozor na závislosti.