Jdi na obsah Jdi na menu

Rozchodová poradna

32442-divorce-ripping-photo-1200.1200w.tn.jpgZlomené srdce bolí, jako by vás vraždili, jako by přišel váš poslední den. Nejste ale sami. Bolest z rozchodu každou minutu řeší tisíce lidí po celém světě.

 

Rozvod nebo rozchod s dlouholetou láskou bezesporu patří k nejvýraznějším stresorům vůbec. Můžeme ho prožívat jako konec, nebo jako začátek. Nebo cokoli mezi tím. Záleží na nás. Samozřejmě hraje roli, jestli jde o naše vlastní rozhodnutí, záchrannou brzdu nebo jsme nuceni reagovat na rozhodnutí partnera. Přesto pořád máme možnost nezůstat v situaci pasivní. Vždy můžeme ovlivnit alespoň svůj postoj a prožívání a následně jednání.

 

Okamžik rozchodu člověku předkládá zásadní otázku: Proč se tak bojím přijít o partnera?

 

Vždy je tu základní právě otázka, jestli jde o lásku. Zda toho člověka opravdu milujeme, či ho spíš potřebujeme. Potřebujeme, aby nám něco zalepil, něco zasytil, něco vyřešil.         

 

Občas i řešíme situaci, kdy se několik let pohybujeme mezi rozchodem a vztahem a nedokážeme si srovnat priority a správně definovat, zda už nenadešel čas k rozchodu. 

 

Jestliže řešíte problém s nadcházejícím či proběhlým rozchodem a potřebujete konzultaci, neváhejte mě kontaktovat na mém emailu.

 

Jestliže potřebujete oporu, radu a získat zpět sebe samého a začít žít svůj život naplno, neodkládejte svůj vlastní posun.

 

Jestliže chcete pomocí karet znát jeho/její pocity a postoje a šance na obnovení, napište mi.

 

Konzultace se opírá nejen o výklad karet, ale i o dlouhodobé zkušenosti v oblasti lidských vztahů a osobního poradenství.

 

Cena konzultace po telefonu: 800 Kč/hodina

 

 

Formulář na objednávku rozchodové konzultace

 

Křestní jméno

  Váš email    

Vaše tel. číslo

Datum narození   

Objednávka