Jdi na obsah Jdi na menu

Magnetické vyzařování na vaše akční pole

16. 5. 2018

O vlivu magnetického vyzařování na vaše akční pole 


Chcete-li získat správnou odolnost a rozšířit působení vlastní magnetické síly na osoby ve svém okolí, musíte si vypěstovat naprostou důvěru v sebe. Proto je nesmírně důležité, abyste byli přesvědčeni, že máte velmi příjemný vzhled a obrovské duševní schopnosti, i když to ve skutečnosti tak úplně není. Jistě jste se v životě setkali s velmi přitažlivými lidmi vyzařujícími zvláštní půvab.

 

Vy toho můžete také dosáhnout, jestliže se soustředíte sami na sebe a přesvědčíte sami sebe o vlastní síle. Jako každý z nás, i vy v sobě máte schopnosti dosáhnout úspěchu, ale musíte se naučit čerpat z jejich zdrojů, abyste jich běžně mohli využívat. Může se vám tedy dařit ovlivňovat druhé osoby pomocí vaší magnetické síly.

 

Máte-li mít nějakou důležitou schůzku týkající se vaší práce nebo soukromého života, jděte na ni s důvěrou v sebe. Představujte si a přesvědčujte se, že všechno dopadne dobře a že se vám v cestě neobjeví žádná překážka. Jde-li o zkoušku, nenechte se ovlivnit zkoušejícím nebo tématem. Bez okázalosti udělejte dojem sebejistého a důvěryhodného člověka a zjistíte, že se cítíte daleko lépe a že polovinu čehokoliv máte za sebou. Zbytek už dokáží vaše znalosti. Nevěřte, že věk je překážkou, abyste si mohli získat druhé lidi a dostali je pod svůj vliv. Můžete kolem sebe šířit stejně nádherně záření jako daleko mladší osoby, když o sobě jednoduše vzbudíte zdání, že vám vůbec nezáleží na vráskách a na všem, co vás vede k tomu, že si myslíte, že stárnete. Nemyslete na to. Zapomeňte na svůj fyzický stav a soustřeďte se pouze na své magnetické vyzařování.

 

Tak lidé z vašeho okolí zapomenou na váš věk a budou vás považovat za svůdné a přitažlivě. Když zjistíte, že máte skvrnu na svetru, nebo si všimnete, že se vám rozpárala záložka na sukni nebo kalhotách, máte dojem, že to všichni vidí. To proto, že sami myslíte jen na to a jste z toho v rozpacích. Je to totéž, jako když se necítíte dobře kvůli tomu, že nevypadáte tak mladě, jak byste si přáli. Zapomeňte na to, co vás v této souvislosti trápí, a soustřeďte se pouze na své kvality a vyzařování. Rychle zjistíte, že váš protějšek si nevšímá toho, co podle vás ruší váš vzhled.