Jdi na obsah Jdi na menu

Buďte veselí

10. 5. 2018

Smát se je lidská přirozenost. Smích je uvolňující. Nezbytně uvolnění při práci, při naplňování vašich plánů. Projevy radosti vám dodají mnoho energie. A navíc veselost je nakažlivá. Umožní vám navázání kontaktu s okolím bez jakýchkoliv potíží.

 

Zbaví vás zasmušilosti a vrátí vám atraktivnost. Umožní vám zvýšit vaši přitažlivost a dosáhnout cíle. To není špatné, myslíte? Jestliže si budete pěstovat veselost a nadšení, zbavíte nejen pocitu tísně, doléhá, ale budete se těšit lepšímu zdraví.Jestliže se smějete, stáváte se kladným pólem. Vytlačíte negativní vlny, které vás obklopují. Smějte se na život a život vám odpoví.

Utíkejte před pesimisty a smutnými lidmi. Jestliže není možnost uniknout jim, pokuste se ignorovat jejich duševní stav

Pokud se nemůžete s nimi podělit o radost, ponechte je v zajetí jejich negativních pocitů. I oni jsou svobodní a mohou myslet a jednat podle svého nejlepšího vědomí. Neuvědomuji si, že sami sobě kopou čím dál tím hlubší propast, která je pohřbívá zaživa, jestliže se nevzchopí. A to není důvod k tomu, abyste se nechali zasypat spolu s nimi! Veškeré myšlenky, které, vysíláte, se vám mnohonásobně vrátí.


Vyberte si radost a na oplátku radost si vybere vás. Od této chvíle buďte veselí a šťastní. Dívejte se na svět.  Neotálejte a dělejte to, co máte rádi. Udělejte si radost. Navykněte si být šťastní. 

V každé minutě dne z vás bude vyzařovat radost z dosaženého úspěchu. Takto bude váš život jemně voňavý navždy.