Jdi na obsah Jdi na menu

Osobní rozvoj

Najdi sama sebe

31. 5. 2020 Osobní rozvoj

Vím, co si teď myslíš. Vím, nad čím dumáš celé hodiny – před spaním, po probuzení, o svačině či obědu, kdykoliv máš trošku volno. Vím, že ti moc chybí jeho úsměv, díky kterému sis připadala šťastná. 

Přítomnost uvězněná v čase

22. 10. 2018 Osobní rozvoj

Snažíte se dostat do budoucnosti tak usilovně, že redukujete přítomnost na pouhý prostředek, jak se tam dostat? Stres je způsoben tím, že jsme „tady“, ale chceme být „tam“, že jsme v přítomnosti, ale chceme být v budoucnosti. Tento rozpor vás trhá na kusy.

Lidské myšlenky

24. 9. 2018 Osobní rozvoj

Většina lidí je po celý život uvězněna ve svých myšlenkách. Tito lidé nikdy nepřekročí hranice svého malého osobního já, které je ovlivněno minulostí.

Potřeba cizího souhlasu

15. 8. 2018 Osobní rozvoj

Zkuste se na chvíli zasnít. Představte si, že byste opravdu chtěli dosáhnout něčího uznání a že by bylo možné ho získat. Dále předpokládejme, že by šlo o zdravý cíl. A teď si rozmysleme, jaký by byl nejlepší a nejrychlejší způsob, jak toho dosáhnout? Než odpovíte, vzpomeňte si na toho člověka, který ve vašem životě získává nejvíce uznání. Jak se chová? Co na něm každého přitahuje? 

Jak si přitáhnout peníze II.

26. 7. 2018 Osobní rozvoj

Lačnost, závist, lakota, strach ze ztráty. Všechny čtyři projevy závislosti na penězích způsobují tísnivý pocit
v hrudi.
Když budeš ostražitý/á, poznáš, kdy se přihlásí.

Jak si přitáhnout peníze

13. 7. 2018 Osobní rozvoj

Abychom měli úspěch při přitahování bohatství, je důležité, abychom penězům otevřeli náruč. Jakmile se za nimi honíš, už jsi prohrál/a. Buď připravený/á přijímat s otevřenou náručí.

Magnetické vyzařování na vaše akční pole

16. 5. 2018 Osobní rozvoj

Chcete-li získat správnou odolnost a rozšířit působení vlastní magnetické síly na osoby ve svém okolí, musíte si vypěstovat naprostou důvěru v sebe.

Zlost a nenávist

11. 5. 2018 Osobní rozvoj

Proč pociťujete zlost, další z negativních emocí, nyní, když jste ovládli svůj strach? Zlost může být zuřivá a agresivní reakce na takové podněty, jako je neshoda, útok, křivda. Jste nazlobení. Něco, nebo někdo, vám zkříží vaše plány. 

Buďte veselí

10. 5. 2018 Osobní rozvoj

Smát se je lidská přirozenost. Smích je uvolňující. Nezbytně uvolnění při práci, při naplňování vašich plánů. Projevy radosti vám dodají mnoho energie. A navíc veselost je nakažlivá. Umožní vám navázání kontaktu s okolím bez jakýchkoliv potíží.

Strach

8. 5. 2018 Osobní rozvoj

Strach je především spojen se zlobou, žárlivostí, neúspěchem a se sklíčeností. Potlačením strachu odstraňujete také současně čtyři zmíněné negativní pocity. Strach přichází, protože věříte v existenci hrozby.

Fotoalbum

Facebook

tawk


Kontakt

Výklad karet od Gormal

Lucie Gormal
https://www.facebook.com/09gormal/

gormal.gormal@seznam.cz

kartymluvi@gmail.com