Jdi na obsah Jdi na menu

Aura

20. 5. 2018

  Jak už víte, aura je zář obklopující tělo každého z nás. Barva aury vám u každé osoby pomůže odhalit její osobnost pomocí odstínů, které vyzařuje. Je samozřejmě běžné, že aura se v různých obdobích života mění. Nikdo během celého svého života nemůže být jenom veselý, smutný, milující nebo nevraživý. Naštěstí se naše myšlení i naše duše mění, a s nimi i naše aura.

Tato barevná zář má dvě složky, které umožňují pochopit někoho lépe než může on sám. První odstín se většinou vůbec nemění, protože odráží charakter příslušné osoby, a naopak se k němu po většinu doby přidává další odstín nebo odstíny, které vám dávají informace o momentálních myšlenkách osoby, která před vámi stojí. Je zřejmé, že rozbor aury je jedním z klíčů, který vám umožní přístup k magnetizující síle, působící na osoby, které chcete ovlivnit. Zároveň však musíte myslet i na vlastní auru, kterou by mohly vnímat osoby, s nimiž máte co do činění.

 

Proto je užitečné, abyste uměli kolem sebe šířit dobré chvění. To vám pomůže rozptýlit u všech obavy, protože vnímání vaší magnetické síly, stejně jako vaše držení těla, hlas, a výraz, přispívají k získání důvěry vašeho protějšku. Důležitě je, abyste chtěli vyjít v ústrety druhým, protože oni toto pocítili a vzbudí to v nich touhu se vám přiblížit. Když budete pohrouženi sami do sebe, vaše aura bude slabá a nebude vyzařovat širokou harmonii, která je právě tak důležitá proto, že k vám přitahuje ostatní lidi.


Magické barvy duhy 


Modrá je symbolem čistoty, klidu, dobra a myšlení. Vyzařujte modrou, abyste si získali ostatní.

Fialová je mystika a duševno. Je to barva, jíž se zbarví vaše aura, jakmile začnete meditovat.

Červená je vášeň. Muž či žena, která proti vám stojí, se nechává ovládnout svými city.

Oranžová je neměnná. Je to barva vašeho těla. Rozumově a intuitivní pochody se přenášejí chvěním žluté barvy.

Hnědá znamená osobnost měně vyvinutého jedince.

Zelená značí silnou osobnost. Jistě je to vaše barva. V žádném případě to není šedá, která znamená smutek a depresi. Máte v úmyslu hovořit s osobou, kterou obklopuje černá aura? Dejte si pozor. Je to osoba nevraživá. Nechci končit pesimistickým tónem, a proto připomenu růžovou, barvu přátelství a půvabu, tedy vlastností, které získají vám mnoho přízně. Ale buďte opatrní! Možná ještě příliš plýtváte časem a energií pro druhé. Buďte tvrdší a rozhodnější.

 

Ještě se vám nedaří vidět barvy aury? Udělejte si tento malý pokus. 

 

Přibližte k sobě palec a ukazováček, jako byste je chtěli stisknout. Musí se tedy lehce dotýkat. Pak je pomalu oddalujte. Za chvíli uvidíte průsvitný stín, který je obklopuje. To je nahromadění vašich fluidických sil. Zpočátku neuvidíte žádnou barvu. Když budete tento pokus opakovat, za nějakou chvíli zpozorujete, že se stín zabarvuje. Vydržte, dokud nedosáhnete žádaného výsledku. Poznáte, že je to snadné. Až to pro vás bude běžné, uvidíte auru lidí kolem vás a vezmete si z toho cenné informace. Nevidíte-li ještě zatím barvy aury, není to nic vážného. 


Nepřátelské myšlenky a psychické bariéry 


Odhalili jste černou auru u někoho z vašeho okolí? Nejlepší prostředek, jak bojovat proti nepřátelským myšlenkám, které taková osoba vysílá směrem k vám, je neutralizovat jejich vliv, co nejrychleji přemoci nepříjemný pocit, který ve vás vyvolaly, a naprosto ignorovat tuto osobu, která vás, nenávidí. Budete-li takto postupovat, vytvoříte psychickou bariéru, která bude clonou proti takovým nepřátelským myšlenkám a rozptýlí pocit, který by vás obklopil a škodil by vám. A navíc, narazí-li na tuto bariéru, vrátí se jako bumerang směrem k tornu, kdo je k vám vyslal, a trochu poopraví jeho špatné chování. A snad si uvědomí, že oheň msty určený pro vás nakonec uškodí jemu samému. Hněv vůči němu nepociťujte. Když vás někdo napadne na veřejnosti, zůstaňte klidný. Řekněte mu, že jeho argumenty jsou závazné, i když se od vašeho názoru budou lišit.

 Sdělte mu, že jste ochoten se k vašemu rozhovoru vrátit mezi čtyřma očima, abyste si mohli lépe vyměnit názory. Pak hned začněte mluvit o něčem jiném a k tomu, kdo vás kritizoval, se pořád chovejte příjemně,