Jdi na obsah Jdi na menu

Magické služby

Magické služby jsou formou pomoci za účasti magie. Skrz magii si dokážeme přiklonit štěstí na svoji stranu, zvýšit svoji ochranu, zničit negativní příčiny, než se projeví apod.

Nebojte se nezávazně napsat svůj problém nebo dotaz – v každém případě dostanete odpověď a záleží na Vás, zda Vám dané řešení bude vyhovovat.

Cenově se tyto rituály pohybují od 600 - 2500 Kč dle náročnosti a použité metody

 

Seznam nabízených rituálů:

 

Přivolání lásky, kouzla lásky

Opětovné spojení partnerů

Rozdělení partnerů

Magická ochrana (osob, předmětů)

Přivolání úspěchu, štěstí

Odpoutání se od minulosti

Zajištění, dosáhnutí specifického účelu

 

Formulář na objednávku rituálu

 

Křestní jméno

  Váš email    

Datum narození (i partnera)   

Zde napište objednávku nebo váš problém

 

 

book-dark-magic-kniga-magiia-tiomnaia-magiia-runy.jpg

 

 

 

 

 

Co je to magie?


Pod pojmem magie se skrývají veškeré znalosti a schopnosti k ovládání a využití síly energie, kterou najdeme všude okolo nás. Vyžaduje maximální koncentraci, a hlavně znalost éterických proudů v těle, mysli i okolí.

V posledních letech se k nám magie vrací v podobě tzv. „Síly myšlenky“. Myšlenka sama o sobě má totiž určitou frekvenci, a může tedy také ovlivňovat proudění energie. Díky tomu, že už vlastně odmala vnímáme strach z duchů nebo čertů, proudění energie značně podporujeme a úspěšnost provádění magických rituálů tak může být až nebezpečně vysoká.

 

Rozdělení magie


Většina mágů vám poví, že magie je jen jedna, a jde především o to, jak a na co ji použijeme. Když vezmeme například oheň, taky ho můžeme použít buď k prospěchu (ohřátí jídla) nebo ke škodě (zničení věcí, budov). Neexistuje žádný „zlý“ a „dobrý“ oheň.

I tak ale často uslyšíte pojmy černá a bílá magie. Oba typy se používají k usměrňování energií, liší se pouze tím, k jakému účelu slouží.

 

Bílá magie


Čarodějové, kteří využívají výhradně bílou magii, se rozhodli vydat cestou srdce. Pomocí zaklínadel a rituálů lidem pomáhají, a odráží od nich černou magii. Bílá magie vychází z vysokého osobního rozvoje. Díky duševní síle, kterou skrývá, dokáže rozvíjet světlo na všech úrovních a je mnohem efektivnější než magie černá.

Mezi hlavními účely bílé magie najdete pomoc, léčbu, tvorbu harmonie a rozvoj. Bílá magie neubližuje. Vychází z nesobeckých důvodů a čisté ochotě posouvat lidstvo dál.

 

Černá magie


O kouzelnících, kteří využívají černou magii, často lidé hovoří jako o černokněžnících. Tito mágové se vydali temnou cestou, a magii používají především pro své osobní potřeby bez ohledu na to, jaký bude mít dopad na ostatní. Černá magie sleduje především cíle osobní a sobecké, egoistické a destruktivní.

Používá metody uřknutí a uhranutí, kdy mág vyšle kletbu, která protivníkovi znepříjemní život. Čarodějové, kteří svůj život zasvětili černé magii, tím zaprodali svou duši ďáblu. Po své smrti mu pak musí jako protislužbu sloužit na neurčitou dobu. Poznáte je podle symbolu obráceného pentagramu.