Jdi na obsah Jdi na menu

Výklad karet online

Každý poznal, jak může být cesta životem plná překážek a neobvyklých překvapení. Zabývám se dlouhá léta výkladem karet při řešení vašich životních úskalí. Karty a výklad odráží i přítomnost, minulost a vliv vnějšího okolí, který vaší budoucnost formuje.

 

Není pravdou, že výklad z karet vyhledávají pouze lidé, kteří se dostanou na životní křižovatku nebo jsou pod tlakem problémů. Výklad karet může dopomoci v celkové orientaci v životě a pomoci naleznout správnou cestu v oblasti práce, zájmů a nalezení podstaty vašeho bytí.

Není ani neobvyklé, že se člověk v životě dostane do situace, kdy má před sebou dvě a více voleb a má pocit, že není v jeho moci se rozhodnout. I s tímto si výklad karet poradí.

 

Výklad karet přes email, telefon
 

Osobní výklady pouze pro stálé klienty nedaleko Roudnice nad Labem

 

 
 

Příspěvky

Smysl výkladu z karet

17. 3. 2016

To, jak k nám karty mluví záleží na schopnostech vykládajícího a na formulaci otázky, kterou se karet ptáme. V otázkách na budoucnost je nutné zmínit, že nám karty ukáží různé cesty, možnosti, a pouze na Vás je, kterou cestu si zvolíte. Karty nám ukazují nejpravděpodobnější vývoj událostí, ale mnohé můžeme sami ovlivnit
Proto je i nutno zmínit, že karty ani energie okolo nás nejsou nástroj ke zkoušení a hraní si s nimi a osudem. Proto k výkladu karet by měl člověk přistupovat zodpovědně, s pokorou a vždy, když výklad opravdu potřebuje, nikoli prostě zkoušet co mu karty řeknou a jak fungují.

 
Celý příspěvek

Výklad karet přes telefon - já volám vám po dohodě

16. 3. 2016

Dohodnutí telefonického výkladu karet přes objednávkový formulář v sekci ceník. Je lepší se dohodnout předem, abychom si časově vyhověli.

 

Přes telefon vykládám na konkrétní dotazy, prosím, připravte si je.

 

Termíny výkladů přes telefon 20 min. a více jsou do 2 dnů max. od připsání platby či zaslání potvrzení o platbě.

 
Celý příspěvek

Pár řádků o mně

12. 3. 2016

Již od útlého věku mě zajímalo vše kolem věcí neuchopitelných. Moje babička, která celý život zasvětila komunikaci s druhou stranou pomocí spiritistické tabulky a předvídání budoucnosti, mě v době, kdy jsem sama měla potřebu do těchto věcí zasvětit do hloubky, seznámila s kartami Lenormand. Tyto karty patří spolu s cikánskými kartami mezi mé nejoblíbenější a naučila jsem se jejich jazyku, který podkládám i svou intuicí, která mi byla i v osobním a pracovním životě vždy silnou oporou.

Pracuji s nimi již přes 12 let a pevně věřím, že jsou lidé s mými výklady spokojeni. Ceny jsem stanovila s rozumem, aby tato služba byla dostupné široké veřejnosti.

 
Celý příspěvek